Відкрили Книгу пам’яті Шестовицької сільської громади

Використовуючи архівні документи на Інтернет – сайтах, Книгу Пам’яті по Чернігівській області, свідчення односельців щодо загиблих на фронтах Другої світової війни наших земляків, у Чернігівському районі відкрили вже другу Книгу Пам’яті про воїнів-земляків та бойові нагороди ветеранів війни.

З жовтня минулого року, коли передав Шестовицькій громаді виявлені документи та уточнені списки, місцевий осередок ветеранської організації на чолі з Ольгою Сірик і краєзнавець Юрій Ярошенко внесли чимало доповнень до списку, знайшли фотографії воїнів та ветеранів.

9 травня за сприяння Шестовицького сільського голови Сергія Медведєва у центрі села було відкрито пам’ятний знак – Книга Памяті Шестовицької громади. На сторінках книги вміщено прізвища загиблих земляків на фронтах війни та під час окупації села, витяги з нагородних документів ветеранів за виявлений героїзм.

Чимало з тих хто був присутнім на відкритті змогли пересвідчитися в тому, що їх близькі теж зазначені на сторінках нової книги про земляків. Зворушливо розповіли про військову долю своїх діда та батька уродженці села Анатолій Кругол та Віктор Бешун.

Книга Пам’яті доступна для всіх хто схоче у будь-який час чи день підійти та оглянути її сторінки.

Андрій КУРДАНОВ

Опубліковано у Вшанування пам'яті | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.