У «Надію» в День святого Миколая

19 грудня в Прилуцькому обласному будинку дитини «Надія» відбулося справжнє свято з нагоди Дня святого Миколая. 

Привітати малюків приїхали багато гостей, серед яких були і ми – земляки з Прилуцького відділення Чернігівського земляцтва: Олег Шекера зі своїми колегами з Національної медичної академії післядипломної освіти імені Платона Лукича Шупика та Алла Поплавська зі своїми колегами по роботі на ниві доброчинності у Спілці жінок Печерського району міста Києва.

Для того, щоб ця подія стала можливою була заздалегідь проведена велика робота по підготовці візиту до будинку дитини «Надія». За активної благодійної участі та небайдужості науково-педагогічних працівників і студентського самоврядування НМАПО імені П. Л. Шупика, Спілки жінок Печерського району міста Києва та співробітників Генеральної дирекції з обслуговування іноземних представництв, яку очолює голова Прилуцького відділення Павло Кривонос, було зібрано рекордну суму коштів, завдяки якій закупили велику кількість необхідних речей для щоденних потреб дитячого будинку, а для діток – подарунки до Дня святого Миколая. Павло Олександрович наддав комфортабельний автобус. І саме 19 грудня, не зважаючи на погодні умови та штормові попередження, рано вранці ми вирушили до Прилук. Настрій був чудовим, тому що ми знали, що малята чекають на нас і готують теплий святковий прийом.

Після урочистого виступу діток зі святом привітав святий Миколай (Олег Шекера), подарувавши солодощі та іграшки. Діти були щиро здивовані та щасливі. На момент відвідування у дитячому будинку перебувала 101 дитина від народження та до 6 років. Всі дітки виховані, артистичні, талановиті, добрі та щирі. Проте, не зважаючи на гарний догляд та «людяне» відношення вихователів, кожному із них не вистачає найголовнішого – батьківського тепла та ласки. Кожен бажаючий міг відвідати групи, де проживають та навчаються дітки, а також інші приміщення, де вони займаються саморозвитком і лікувальними процедурами. Всі присутні були приємно вражені дитячою добротою та щирістю.

Зустріч була дуже душевна та радісна. Прекрасний концерт і теплий прийом залишаться у наших серцях назавжди.

Дякуємо всім, хто приєднався до цієї благодійної події. Будемо і надалі творити добро для нашого підростаючого покоління!

Алла ПОПЛАВСЬКА

Опубліковано у У відділенях | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.