У центрі уваги міністрів оборони США та Данії підтримка України

Під час зустрічі в Пентагоні міністр оборони Данії Мортен Бодсков подякував міністру оборони Ллойду Дж. Остіну III за його керівництво зусиллями допомогти Україні, яка бореться проти Росії.

Зі свого боку міністр оборони США зазначив, що Данія йде в ногу зі Сполученими Штатами у постачанні Україні зброї, постачання та навчання.

Скандинавська країна — один із засновників НАТО — також надає війська і обладнання силам стримування альянсу в Латвії та Естонії, сказав міністр.

«Сьогодні ми з гордістю стоїмо разом з вами перед лицем російської агресії, яка загрожує свободі та безпеці Європи», – сказав Ллойду Дж. Остін ІІІ. «Неспровоковане вторгнення Росії в Україну продовжує бути безрозсудним і жорстоким. Тому, пане міністре, я хочу подякувати вам за все, що ви робите для підтримки українського народу».

За словами Мортена Бодскова, Данія та Сполучені Штати також працюють над двосторонньою угодою про співпрацю в галузі оборони, яка має поглибити відносини між двома країнами.

Міністр оборони Данії зазначив, що військова присутність США в Європі є життєво важливою для миру, процвітання та стабільності. «Це не те, що ми повинні сприймати як належне», – сказав він. «Але ви можете сприймати як належне те, що Сполучені Штати можуть розраховувати на Данію та нашу готовність взяти на себе відповідальність за виклик, з яким ми зіткнулися».

За повідомленням Міністерства оборони США

Опубліковано у Захист і підтримка України. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.