У військових злочинах і пов’язаних з ними звірствах винен не тільки лідер РФ та його соратники…

«Про війну в Україні не можна забувати, до неї не можна звикати, тому що Путін не зупиниться в Україні», – заявила Голова Сейму Польщі Ельжбета Вітек під час візиту 17 липня до Малопольського воєводства, що на півдні країни.

Uœcie Gorlickie (woj. ma³opolskie), 17.07.2022. Marsza³ek Sejmu El¿bieta Witek na otwarciu nowej siedziby Posterunku Policji w Uœciu Gorlickim, 17 bm. (aldg) PAP/Grzegorz Momot

Як оцінила Ельжбета Вітек, в Україні відбувається злочин геноциду. Вона нагадала, що польський парламент ухвалив п’ять резолюцій щодо російської агресії в Україні.

«В одній з них чітко показано, що те, що там відбувається, є прямо воєнним злочином, злочином геноциду, і ми вимагаємо призначення міжнародної комісії для розслідування цих злочинів, суду над ними і покарання винних», – зазначила Вітек.

«Це має відбуватися без зволікань, вони мають усі відповідати за ці злочини», – підкреслила вона.

«Цю війну не можна забувати, не можна до неї звикати, тому що Путін не зупиниться в Україні – він це офіційно говорить, ми це читаємо в документах, які публікуються на їхніх сторінках. Крім того, не тільки країни Балтії, а передусім Польща»,- наголосила Ельжбета Вітек.

За її словами, у військових злочинах і пов’язаних з ними звірствах винен не тільки лідер Росії та його соратники, а й весь російський народ, який це схвалює.

«Сьогодні українці борються не лише за себе, за свою країну, а й за нас, поляків, бо ми наступні».

За повідомленням RADIO POLAND

Опубліковано у Захист і підтримка України. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.