Училище культури і земляцтво

Ніжинське училище культури і мистецтв імені Марії Заньковецької – вищий навчальний заклад І-ІІ рівня акредитації, один із осередків національної культури і духовності Чернігівщини, професійних культурних і мистецьких кадрів, які відомі не лише в Україні, а й далеко за її межами.

Важливим завданням колективу училища є збереження та розвиток української національної культури та мистецтва, формування професіонала, громадянина, виховання загальнолюдських цінностей, примноження української культури, української духовності, підготовка студента до життя у сучасному суспільстві.

A22DCE2B

48094C97

Не випадково 16 січня 2015 року викладачі і студенти училища взяли участь у виставці декоративно-прикладного мистецтва з нагоди 19 річниці утворення Товариства «Чернігівське земляцтво» у м. Києві, на якій експонувалися роботи студентів спеціальності «Декоративно-прикладне мистецтво». Гості з захопленням розглядали роботи, слухали пояснення голови циклової комісії «Декоративно-прикладного мистецтва» Олександра Івановича Панченка про різні техніки виконання як різьблення по дереву, так і вишивки та мали бажання ці роботи придбати особисто для себе.

Людмила ЄРМОЛЬЧЕНКО

Опубліковано у Інше. Додати до закладок постійне посилання.

1 коментар до Училище культури і земляцтво

  1. Валентина Терещенко коментує:

    Олександр Іванович Панченко – працівник культури, хореограф, чудова людина відкрив ще один із своїх талантів – різьба по дереву. Чудові роботи, очей неможливо “відірвати”. Щоб у Вас ручки не боліли, Олександре Івановичу!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.