Україна не виживе, якщо «мирний план» Путіна буде реалізовано / Ukraine will not survive if Putin’s “peace plan” is implemented

З такими словами канцлер Німеччини Олаф Шольц виступив сьогодні, 26 червня, у Бундестазі.

Раніше кремлівський диктатор Володимир Путін запропонував Україні віддати чотири області, щоби припинити війну. За підрахунками BILD це означало б без бою здати 26 000 кв. км, що дорівнює території цілої країни.

«Ситуація очевидна: Путін, як і раніше, продовжує робити ставку на війну та переозброєння. Ніхто не може заплющувати на це очі. І це найбільш ясно відбито у його уявному реченні про припинення вогню. Його навіть не можна називати таким словом. Але варто подивитися, що в ньому міститься. Не лише припинити вогонь, а й віддати території, які російські війська ще не зайняли незаконним способом. Від України також вимагають демілітаризуватися та відмовитися від будь-якої військової допомоги у майбутньому. Будь-хто, хто вірить, що країна Україна це переживе і з цього зросте міцний світ у Європі, мабуть, надто багато дивиться Russia Today. На жаль, Росія не хоче миру. Це Україна, яка зазнала нападу, хоче миру. Справедливого миру без підкорення та страху перед новою агресією», – сказав сьогодні Олаф Шольц.
———
German Chancellor Olaf Scholz spoke with these words today, June 26, in the Bundestag.

Earlier, the Kremlin dictator Vladimir Putin offered to give four oblasts to Ukraine in order to end the war. According to BILD’s calculations, this would mean handing over 26,000 square meters without a fight. km, which is equal to the territory of the entire country.

“The situation is obvious: Putin, as before, continues to bet on war and rearmament. No one can turn a blind eye to this. And this is most clearly reflected in his imaginary sentence about the ceasefire. It cannot even be called such a word. But it is worth looking at what it contains. Not only to cease fire, but also to hand over territories that Russian troops have not yet occupied illegally. Ukraine is also required to demilitarize and refuse any military aid in the future. Anyone who believes that the country of Ukraine will survive this and that a strong world in Europe will grow from this must be watching too much Russia Today. Unfortunately, Russia does not want peace. This is Ukraine, which was attacked and wants peace. A just peace without subjugation and fear of new aggression,” Olaf Scholz said today.

За повідомленням німецького видання «BILD» / According to the German publication “BILD”

Опубліковано у Захист і підтримка України, Новини земляцьких об'єднань за кордоном. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.