Українці в Москві

1593735

Українці в Москві живуть і працюють, а їх діти та онуки вивчають українську мову. В рік 200-ї річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка відбулася ціла низка заходів.

Наприклад, в державному бюджетному загальноосвітньому закладі  Москви середній загальноосвітній школі «Центр освіти № 1941» пройшов святковий концерт, який був присвячений 200 – річчю Великого Кобзаря.

На сцені виступили учні та викладачі Центру освіти № 1941.

1593744

Концерт вийшов яскравим і барвистим за рахунок традиційних українських народних костюмів, виразного читання та мультимедійному оформленню.

З вітальним словом до гостей та учасників концерту звернулася перший директор школи, член Бюро Правління Ради земляцтв України в Москві, голова молодіжної комісії Тетяна Миколаївна Малишева. Вона прочитала свій вірш «Т. Г. Шевченко» та передала в дарунок шкільному музею книгу Юрія Миколайовича Сбітнєва «Великий князь» з авторськими побажаннями хлопчикам і дівчаткам, що вивчають українську мову та культуру братнього народу України.

1593749

Федір ЯРОЦЬКИЙ, голова Правління РГО «Чернігівське земляцтво» в Москві

Опубліковано у Загальні заходи | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

1 коментар до Українці в Москві

  1. Катерина коментує:

    Слава, слава, що є українська школа в Москві. Ви такі молодці. Хочу віддати в вашу школу свою онуку. Чи можна те зробити? Ой як гарно, а де та школа знаходиться? Викладачі з України, чи якщо не з України, то чи вони українці?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.