Уряд створив Міжвідомчу робочу групу з антикорупційних цифрових інструментів

Міжвідомча робоча група допоможе оперативно і своєчасно вживати заходів у сфері цифровізації, які передбачені Державною антикорупційною програмою на 2023-2025 роки. Зокрема, цифровізувати різні галузі, щоб запобігти корупційним схемам і махінаціям.

Антикорупційною програмою передбачено впровадження 63 цифрових продуктів — інформаційних систем, електронних комунікаційних мереж, засобів інформатизації тощо. Серед них — удосконалення функціонування Єдиного реєстру об’єктів державної власності, введення в експлуатацію єдиного електронного Містобудівного кадастру, створення інформаційно-комунікаційної системи «Єдина інформаційна система обліку Національної програми інформатизації».

Міжвідомча група дасть змогу ефективно планувати впровадження цих цифрових продуктів, що позитивно вплине на результативність та ефективність роботи держорганів, підприємств чи бізнесу.

Очолять Міжвідомчу групу Віцепрем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій — Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров та голова Національного агентства з питань запобігання корупції Олександр Новіков, а також до складу ввійдуть представники Міністерства цифрової трансформації, Міністерства фінансів і Міністерства юстиції України.

До Міжвідомчої групи ввійшли представники програм та проєктів, які надають підтримку Уряду України в реформуванні сфери державного управління та послуг і допомагають викорінити корупцію в ключових галузях. Зокрема, програми «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP), проєкту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/ TAPAS», проєкту Європейського Союзу «Підтримка реформ та цифровізації сектору юстиції в Україні (Право-Justice II), проєкту міжнародної технічної допомоги Європейського Союзу «Антикорупційна ініціатива ЄС в Україні» (EUACI), проєкту міжнародної технічної допомоги USAID «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «ВзаємоДія» (SACCI).

Разом будуємо прозору цифрову державу!

Опубліковано у Інше. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.