Відбулася чергова презентація книги «ЗАТОПЛЕНА ПРИДНІПРОВСЬКА ЦИВІЛІЗАЦІЯ»

Вчора, 8 лютого,  за ініціативи членів Козелецького відділення Чернігівського земляцтва Володимира Йовенка та Інни Бессалової у переповненій вітальні Київського літературно-меморіального музею Максима Рильського відбулася презентація книги Катерини Василівни Кузьменко-Лісовенко «ЗАТОПЛЕНА ПРИДНІПРОВСЬКА ЦИВІЛІЗАЦІЯ».

Як відомо багатьом землякам-чернігівцям, у книзі йдеться про історію затоплених поліських сіл, про долю людей, котрі були примусово виселені у 1964 році з рідних місць. Авторкою зібрано численні спогади очевидців тих подій, багато світлин, архівних документів, які нікого не залишать байдужими.

На презентації були присутні вихідці з виселених сіл Чернігівської, Київської, Черкаської областей. Зі зворушливими спогадами та щирими словами подяки виступили Володимир Йовенко, Ганна Губар, Володимир Гузій, Вадим Перегуда та інші учасники заходу.

Всі присутні погодилися з тим, що книга може добре послужити в подальшому дослідженні та висвітленні теми втрачених культурних ландшафтів України.

Людмила ОРІШКО

Опубліковано у У відділенях | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.