Відійшов у вічність Валерій Сарана

26 серпня на 72-му році життя перестало битися серце нашого знаного земляка, патріота, видатного українського державного та громадського діяча, першого голови Чернігівської краєвої організації Народного Руху України (1990—1992), члена оргкомітету Установчого з’їзду Народного Руху України (1989), заступника голови Чернігівської обласної державної адміністрації з гуманітарних питань (1992-1994) Валерія Юрійовича Сарани

Валерій Юрійович завжди був людиною із активною життєвою позицією, брав активну участь у громадському і політичному житті області та країни, завжди переймався тим, що відбувається в українській державі і щиро вболівав за її майбутнє, духовне відродження, збереження національної пам’яті та традицій.

Він був одним із засновників Чернігівського земляцтва, впродовж усіх років брав активну участь у багатьох його заходах. Таким ми його запам’ятали під час розширеного засідання Ради земляцтва за участі засновників Товариства, що відбулося 11 квітня поточного року.

У цей скорботний час висловлюємо щире співчуття рідним і близьким покійного.

Світла пам’ять про Валерія Юрійовича – цю прекрасну, доброзичливу, щиру, чесну і порядну людину, здатну своєю щирістю і доброзичливістю перетворити опонентів на послідовників і друзів, об’єднати довкола благородної ідеї, назавжди залишиться в серцях і спогадах усіх нас.

Вічна пам’ять світлій людині, мужньому, життєлюбному і незламному українському патріоту.

Слава Герою!

Рада ГО «Товариство  «Чернігівське земляцтво»

Опубліковано у Видатні земляки, Вшанування пам'яті, Герої не вмирають | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.