Вшанували пам’ять Миколи Компанця

25 серпня делегація Чернігівського земляцтва відвідала село Смолин Чернігівського району, де взяла участь у заходах з вшанування пам’яті багаторічного очільника Чернігівського відділення земляцтва, державного та громадського діяча України Миколи Прокоповича Компанця, що відійшов у вічність рік тому. 

До складу делегації, очолюваної виконавчим директором Товариства Тетяною Літошко, увійшли: керівники відділень земляцтва Андрій Пінчук, Андрій Жинський і Валерій Демченко; активісти Чернігівського відділення Андрій Курданов, Володимир Купріяненко і Анатолій Коваль.

Пам’ятні заходи розпочали на сільському цвинтарі, де до могили, в якій спочиває вічним сном Микола Компанець, поклали квіти.

Після покладання квітів делегація, разом з дружиною Миколи Компанця Галиною Миколаївною, його колегами по роботі, друзями і односельцями, попрямували до будівлі сільської ради. Саме тут, на стіні будівлі, й було відкрито меморіальну дошку Миколі Прокоповичу Компанцю.

На мітингу з нагоди відкриття меморіальної дошки від Чернігівського земляцтва виступила Тетяна Літошко, від Чернігівської районної державної адміністрації – Андрій Курданов. Виступи продовжили колеги по роботі, друзі, односельці Миколи Прокоповича.

Валерій ДЕМЧЕНКО

Опубліковано у Видатні земляки, Вшанування пам'яті | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.