Ювілей найвідомішого фармацевта України

29 січня своє 80-річчя відзначає Дмитро Степанович Волох – почесний член Ради Чернігівського земляцтва, найвідоміший фармацевт України, український науковець, педагог, доктор фармацевтичних наук, академік Міжнародної академії інформатизації при ООН, професор, заслужений працівник охорони здоров’я України.

Дмитро Степанович Волох з плеяди славної української інтелігенції,  яка не ховається від труднощів, яка є плоть від плоті свого народу. Він з великого ряду тих, хто гордиться своєю приналежністю до талановитого та працьовитого, з багатою культурою українського народу, і як чесний син примножує його здобутки. І в цьому було легко переконатися в ході нашого першого плідного знайомства в 2001 році, що відбулося за участю його кращого друга Бориса Васильовича Іваненка в Державному архіві-музеї літератури і мистецтва України, в день пам’яті Олександра Петровича Довженка.

 29293341

Того пам’ятного дня нам було про що говорити. Адже Дмитро Степанович мені одразу нагадав про академіка Василя Миколайовича Орєховича, про якого відвідувачі нашого сайту змогли довідатися в публікації «Пам’яті видатного вченого-біохіміка з чернігівським корінням» від 11 січня 2015 року.

Тож у цей ювілейний день вся наша Сосницько – Довженківська родина щиросердно вітає Дмитра Степановича з 80-річчям!

Зичимо йому доброго здоров’я й такого ж невтомного добротворства в ім’я рідної України.

Олексій ОРЄХОВИЧ

Опубліковано у Видатні земляки, Привітання | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.