З Днем журналіста!

6 червня – День журналіста України. А сьогодні, 4 червня, щоб разом відсвяткувати професійне свято, у Червоному залі Будинку кіно зібралися телевізійники, радійники, газетярі, інформаційними, видавці, студенти, всі ті, хто сьогодні фіксує історію, хто належить до великої журналістської родини та об’єднаний у Київську організацію Національної спілки журналістів України (НСЖУ), до складу якої входить чимало членів нашого земляцтва.

Вів урочистий захід Секретар НСЖУ, голова правління Київської організації НСЖУ, заслужений журналіст України Михайло Сорока – віце-президент МГО «Волинське братство».

9D5843C5

З рук Михайла Михайловича відомі журналісти отримали нагороди за роботу в 2014-2015 роках. Серед нагороджених був і головний редактор всеукраїнської газети «Хата» Микола Рудаков – член Чернігівського земляцтва.

2938889B

Отримуючи нагороду, відомий київський журналіст-мандрівник, публіціст, заслужений журналіст України Микола Хрієнко, крім привітань на адресу колег-журналістів, коротко поділився своїми враженнями про подорож Казахстаном у ході реалізації проекту «Слідами Тараса Шевченка», присвяченому 200-літтю від дня народження Кобзаря.

C6CCA0AB

Він, наприклад, розповів: «… У тих краях пам’ятають про Тараса Шевченка і в кожній оселі зустрічають українця, як посланця від Українського Пророка. … А після подій на Майдані, українців з України у Казахстані ще сильніше стали поважати. Навіть таксисти відмовлялися від платні за проїзд, щоб хоч таким чином підтримати українця. Адже там розуміють, що наступним об’єктом агресії з боку РФ могли бути вони».

З професійним святом журналістів привітали майстри української естради, зокрема:

народна артистка України Надія Шестак – член Чернігівського земляцтва;

6EC64E1E

народна артистка України Валентина Степова.

5426DA2F

Свій виступ Валентина Анатоліївна розпочала віршем, автором якого є бойовий побратим її сина. Вони обидва відстоюють на Донбасі суверенітет, цілісність і незалежність України.

Крім чудових і дуже актуальних пісень, артисти подарували багато теплих слів привітання всім учасникам урочистого заходу, що своєю щоденною працею створюють інтелектуальний простір для розбудови України та громадянського суспільства, розвивають глибокий дискурс щодо важливих проблем історії сьогодення та майбутнього країни.

4C47D696

651C8433

Олексій ОРЄХОВИЧ, заступник голови Чернігівського земляцтва, член НСЖУ

Фото автора

Опубліковано у Інше. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.