З турботою про територіальну, продовольчу та техногенну безпеку

Учорашня зустріч начальника Чернігівської ОВА В’ячеслава Чауса з очільниками громад Корюківського району була сфокусована на безпеці: територіальній, продовольчій, техногенній. До спілкування долучилися його заступники — Дмитро Синенко, Жанна Шерстюк – та керівники структурних підрозділів ОВА.

Голова Сосницької громади Андрій Портний акцентував увагу на наповненні місцевого бюджету у такий важкий для країни час.

Говорили і про мобілізаційний план та питання цивільного захисту. На часі й підготовка до зими. Значний відсоток бюджетних установ району давно перейшов на альтернативні газу види опалення. Треба доопрацювати решту.

В’ячеслав Чаус зазначив, що «такі зустрічі з головами громад дають можливість сфокусуватися на реальних проблемах окремого району, а це – запорука ефективної роботи».

Принагідно начальник ОВА перевірив укриття у навчальному закладі та лікарні Сосницької громади. Адже там треба облаштувати вентиляцію, а в укритті школи — ще й освітлення.

Цього ж дня Сосницькій громаді передали п’ятнадцять велосипедів для соціальних працівників. Транспорт ОВА отримала завдяки співпраці з міжнародними організаціями.

За повідомленням Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації

Про це детальніше читайте за посиланням:

https://cg.gov.ua/index.php?id=459003&tp=page&fbclid=IwAR1W1wchitzFaHIXoM53__AOGLDIPYAtyU07-5YbV3IDgGdmgTUJ6dhTKA4

Опубліковано у Захист і підтримка України, На Чернігівщині | Теґи: , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.