З вірою в душі

Класики педагогічної науки завжди працювали над проблемою: як виховати молоду людину-патріота? Які методи будуть найкращі, найефективніші?

Сьогодні ці питання не менш актуальні, тільки тепер багато хто виховує власним прикладом.

2205552

12 грудня в Марковецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулася зустріч учнів з учасником АТО Юрієм Гусаруком. Юнак був на Майдані разом зі своїми друзями та однодумцями. Коли почалися військові дії, став добровольцем. Пройшовши курс навчання, захищає Батьківщину під Маріуполем.

Колишнього молодого вчителя з нетерпінням чекали учні та вчителі. На війну йшов юнак, а зустріли ми дорослого чоловіка з іншим виразом обличчя та поглядом сірих очей. Але його душа така ж чиста й поетична. Незважаючи на всі незгоди служби, Юрій продовжує творити – нові поезії, пісні, музика народжувалися під час нетривалого перемир’я.

Відповівши на питання дітей, учителів, солдат співав пісні, а глядачі посміхались, аплодували. Дітей цікавило чи брав він із собою на війну гітару, коли буде мир, адже батьки декількох учнів також в АТО.

Віра в перемогу, любов до України звучали в кожному слові Юрія Гусарука. Він не словами, а ділом доводить, що потрібно берегти свою душу від зла, вміти знаходити в кожному зернину добра і щирості.

Такі зустрічі без пафосних слів показують, що таке патріотизм, учать дітей цінувати Батьківщину, вірити в світле майбутнє.

Найближчим часом учні надішлють у частину, де служить Юрій Гусарук, листи з малюнками та книжечку його поезій.

Ми надіємось, що незабаром солдат знову перетвориться на мирного вчителя фізкультури, якого так чекають і люблять діти.

Наталія ЩЕТІНІНА, заступник директора Марковецької ЗОШ І-ІІІ ступенів з навчально-виховної роботи

Опубліковано у Інше. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.