Запрошуємо в Сокиринці

У серпні поточного року  відзначається 200 років від дня народження Григорія Павловича Галагана, видатного українського державного та громадського діяча, мецената і патріота, представника відомого козацько-старшинського роду, чиє ім’я вписане в історію української культури. Своїм життям Григорій Павлович Галаган став прикладом соціально-відповідального ставлення до своєї землі та свого народу.

Захід, присвячений відзначенню 200-річчя з дня народження Григорія Галагана, відбудеться 15 серпня  на батьківщині мецената у селі Сокиринці, де з цієї нагоди буде відкрито меморіал  родині Галаганів, який започаткує відродження низки історичних пам’яток у рамках проекту «Алея меценатів України». Проект реалізується за ініціативи та підтримки громадської організації «Київський слов’янський університет», ТОВ «ФУНДАМЕНТ», Сокиринського аграрного ліцею, державного підприємства «Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв» та Прилуцького відділення Чернігівського земляцтва.

До заходу можуть долучитися всі  бажаючі – земляки та гості, небайдужі  до відродження історичної та культурної спадщини Прилуччини.

Опубліковано у Анонси, оголошення | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.