Запрошуємо на «Мамонт Фест 2018»

3-4 серпня на території Мезинського національного природного парку (НПП) біля села Оболоння Коропського району Чернігівщини пройде Міжнародний фестиваль творчості «Mamont Fest» («Мамонт Фест»). 

Це найунікальніший фестиваль України, що неабияк надихає на нові звершення, творить неперевершену атмосферу свободи та дарує всю палітру відчуттів і гармонії.

На місці, де були знайдені найдавніші у світі музичні інструменти, на чудовому пляжі на самому березі річки Десна на відвідувачів чекає сцена, де відбуватимуться виступи музичних команд і дикі танці до світанку. По периметру території також розташуються: стилізоване поселення мисливців на мамонтів, кроманьйонська кухня, містечко митців, які постійно проводитимуть майстер-класи (художники, різблярі по дереву, гончарі, гітаристи, бітбоксери і т.д.), фотозона, виставка окам’янілосетй, lounge та vip-сектори, дитячий майданчик з аніматором.

Цікаво, що дрес-код учасників буде у стилі «первісні люди», що неабияк додасть фестивалю самобутності та шаленого духу тих давніх часів. Девіз заходу: «Творчість у всіх її проявах».

Для перших людей на землі творчість була основною умовою виживання. Щоб не замерзнути, вони створювали будівлі, щоб не померти з голоду – знаряддя для полювання, і, поряд з цим, музичні інструменти для спілкування з Богом.

Ми віримо, що саме це прообраз гармонії життя, про який забуло людство. Мета фестивалю – нагадати усім, що ми народженні творчими та вільними. Приєднатися до найунікальнішого перфоменсу означає отримати надію та гармонію, познайомитися з історією аби творити краще майбутнє. «Mamont Fest» – колиска творчості, колиска цивілізації.

Тож щиро і всебічно просимо членів Чернігівського земляцтва, і в першу чергу Коропського та молодіжного відділень, підтримати наш захід фінансово / морально / медійно і увійти в історію!

Дмитро СЕЛЯНСЬКИЙ, організатор Міжнародного фестивалю «Mamont Fest»

Телефон для довідок +38 093 724 07 94

Сторінка у Facebook

Опубліковано у Анонси, оголошення, Запрошення | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.