Затверджено бюджет Чернігівщини на 2020 рік

Передноворічна 21-ша сесія обласної ради виявилася несвятково напруженою, із жорсткими суперечками, гострими висловами, взаємними обвинуваченнями, запальними дискусіями, занадто емоційними коментарями, а подекуди й відверто конфліктними ситуаціями між учасниками пленарного засідання.

Тим не менш результатом такої «гарячої» роботи стало те, що у наступний 2020 рік область увійде із неідеальним і де в чому суперечливим, проте затвердженим бюджетом. І маємо надію, що під час перегляду головного фінансового документу Чернігівщини, його показники покращаться.

Разом із тим, депутатський корпус схвалив важливі зміни до регіональних програм, прийняв нагальні питання щодо розпорядження об’єктами комунальної власності, користування надрами і земельними ресурсами, упорядкування орендних відносин із громадськими організаціями, скасував попередні суперечливі рішення, врегулював нагальні кадрові проблеми.

Хочеться вірити, що в наступному році у сесійній залі обласної ради пануватимуть конструктив, взаєморозуміння, підтримка і взаємоповага, які стануть надійною основою для продуктивної співпраці депутатського корпусу, виконавчої гілки влади та громадськості заради соціально-економічного розвитку регіону. Врешті-решт, це наша спільна відповідальність перед жителями Чернігівщини та тими героями, які віддали життя і нині проливають кров за мир на нашій рідній землі.

Ігор Вдовенко

Читати також:

Передноворічна сесія: дискусійний бюджет-2020 прийнято

Опубліковано у На Чернігівщині. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.