Збори сосницьких киян

IMG_2503

29 листопада в МВЦ на Броварському проспекті столиці відбулися збори Сосницького відділення земляцтва.

На зборах заслухали інформацію про роботу відділення в 2013 році, а також розглянули питання виконання Угоди про співпрацю Чернігівської обласної державної адміністрації, Чернігівської обласної ради, ради Товариства «Чернігівське земляцтво» в м. Києві та плану роботи Чернігівського земляцтва на 2013 рік у частині, що стосується відділення та району, затвердили план роботи на 2014 рік, обрали делегатів на конференцію, яка відбудеться 20 грудня поточного року, погодили пропозиції до Угоди про співпрацю та до плану роботи Чернігівського земляцтва на 2014 рік.

До початку зборів учасники мали можливість ознайомитися з матеріалами та документами, які засвідчують те, що зроблено в 2013 році на виконання Угоди про співпрацю, планів земляцтва та відділення.

Про виконання запланованого на 2013  та про проект плану на 2014  рік  інформував голова відділення Олексій Орєхович.У обговоренні виконаного та запланованого активну участь взяли Леонід Савченко, Володимир Кос’яненко, Ганна Скрипка, Олег Тарасенко, Микола Волощук, Михайло Давиденко, Віктор Редько.

Леонід Савченко висловив стурбованість з приводу того, що на сторінках «Отчого порогу» розміщується мало матеріалів про сосничан. На його думку велика частина передплатників газети є вихідці з Сосницького району. Леонід Іванович від самого початку запровадження відповідає у відділенні за передплату та добросовісно виконує свої обов’язки. Він та багато читачів газети не користуються інтернетом, а тому не можуть ознайомитися з матеріалами, які розміщуються на офіційному сайті земляцтва.

Володимир Кос’яненко стурбований ситуацією з медичним обслуговуванням земляків і чисельними неузгодженостями в зв’язку з реформуванням галузі в області. На його думку – якщо й надалі так буде – за кілька років на Чернігівщині та Сосниччині мало залишиться мешканців.

Віктор Редько запропонував щоб у кожному номері земляцького часопису «Отчий поріг» на першій сторінці відображалася зміна кількісного складу нашого громадського об’єднання. Він також хотів би бачити в земляцькому друкованому органі більше критичного матеріалу.

Олег Тарасенко запропонував із залученням чернігівців відродити Міжнародний благодійний фонд Україна – Ізраїль ім. В.Я. Тарасенка та спрямувати його зусилля на здійснення допомоги щодо розвитку краю, який є батьківщиною людини, що сприяла створенню незалежної держави Ізраїль.
Присутні розділили загальну думку про необхідність приділення більшої уваги вирішенню проблем земляків, які мешкають у столиці.

Не забули сосничани згадати й про ювілярів року, які були присутні на зборах: Леоніду Савченку – 80, Олегу Тарасенку – 75, Михайлу Кашичу – 70.

Галина ОРЄХОВИЧ

IMG_2507

IMG_2532

 

Опубліковано у У відділенях | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.