Згадували та планували

8 грудня відбулися чергові збори Варвинського відділення, на які прийшли його найактивніші члени – Володимир Горбатенко, Віктор Гайдук,  Володимир Зуб, Ганна Калайда, Надія та Леонід Кольцови, Віктор Кононенко, Олександра Нітченко, Олександр Шокало.  

Збори відкрив голова відділення Володимир Зуб. Володимир Іванович говорив про зроблені конкретні справи. Зокрема йшлося про поїздку делегації на Варвинщину у вересні поточного року, де проходило свято селища Варва, звільнення Варвинщини від нацистських загарбників та одночасно проводився фестиваль «Картопле-фест». У цьому святі варвинчан взяв участь голова ГО «Товариство «Чернігівське земляцтво» Віктор Вікторович Ткаченко, на якому він після щирого теплого привітання вручив годинник з гербом земляцтва голові селищної ради Валентині Саверській-Лихошві. Почесний гість Варви Володимир Горбатенко також вручив подарунок – авторську книгу. Керівник нашого відділення Володимир Зуб подарував районній раді ветеранів ноутбук, який тут же було вручено голові ради Марії Качаєвій.

У своєму виступі Володимир Іванович перерахував доброчинні справи відділення щодо вшанування ювілярів і про співпрацю з Вишгородською районною ветеранською організацією та інше.

Заступник голови відділення, поетеса Надія Кольцова розповіла про свою роботу в 2017 році та поділилась планами на наступний рік.

В обговоренні взяли участь всі присутні. Порушені були різноманітні питання, кожен мав нагоду висловити свою думку, цікаві пропозиції, бачення подальшої роботи на 2018 рік.

Літературний редактор часопису «Отчий поріг» Ганна Скрипка розповіла про роботу земляцтва з підготовки наступних загальних земляцьких зборів.

Ганна КАЛАЙДА

Опубліковано у Збори відділень, У відділенях | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.