Чернігівщина вкотре прощалася з героями-земляками

Сьогодні на українському Донбасі мали припинитись обстріли, які щодня забирали життя військових і цивільних українців, в тому числі й наших земляків.

З початку проведення Антитерористичної операції на сході України Чернігівська область втратила 68 військовослужбовців. Такі дані оприлюднила система народного контролю «Слово і Діло».

Загалом, у неоголошеній війні на Донбасі станом на 28.01.2015 року загинуло 1422 військовослужбовців.

65923

За кількістю загиблих солдат Чернігівщина посіла 4 сходинку з показником 64,0 на 1 млн. осіб.

65917

Станом на 13 лютого 2015 року в АТО загинуло 97 осіб, що народилися або проживали на Чернігівщині та з цієї святої землі пішли відстоювати від російської агресії суверенітет, незалежність і цілісність України.

Вчора, 14.02.2015 року, Чернігівщина прощалася з героями-земляками, які загинули на українському Донбасі, відстоюючи суверенітет, незалежність і цілісність України.

В Катеринінській церкві сотні чернігівців попрощалися з розвідником-спецпризначинцем Євгеном Валерійовичем Бушніним, який загинув у Краматорську.

14022015

Євген Бушнін народився 19.07.1976 року в Чернігові. Євген Валерійович був випускником чернігівської школи №32, вищу освіту здобув на історичному факультеті ЧДПУ ім. Тараса Шевченка. Захоплювався археологією і був учасником рок-групи «Кущі». Був справжнім сином свого народу, палким патріотом, безстрашним чоловіком, який завжди хотів жити у єдиній та незалежній Українській державі й не міг залишатись осторонь тих подій, які розгорнулись на українському Донбасі. Влітку пішов добровольцем. Служив солдатом-розвідником у 8-му окремому полку спецпризначення. Загинув 10.02.2015 року під час обстрілу штабу АТО, що дислокувався у місті Краматорськ російськими реактивними системами залпового вогню «Торнадо» із застосуванням касетних снарядів підвищеної дальності.

Під час цього обстрілу осколочні боєприпаси влучили в кількох цивільних осіб і військовослужбовців, тож сім мирних жителів і чотири військових загинули одразу, а більше тридцяти — поранено.

У Євгена Бушніна залишились: дружина Наталія Валеріївна та тринадцятирічний син Микола.

Чин похорон героя, воїна – розвідника Євгена Бушніна очолив архієпископ Чернігівський і Ніжинський, секретар Синоду Української православної церкви Київського патріархату Євстратій. На похороні був і виступив учасник війни в Афганістані, чернігівський міський голова Олександр Соколов.

Поховали Євгена Бушніна на кладовищі «Яцево» в Чернігові.

У Ріпках прощалися з старшим солдатом, водієм-електриком 2-го зведеного польового гвардійського вузла зв’язку Генерального штабу Збройних Сил України Дмитром Вікторовичем Шелупцем.

15022015

Дмитро Шелупець народився 4 лютого 1989 року у смт Ріпки. Після закінчення Ріпкинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 навчався у Чернігівському будівельному ліцеї.

Призваний на контрактну військову службу 20 жовтня 2008 року до військової частини А 0870 (полк зв’язку в місті Чернігові). Після розформування частини продовжив військову службу у Семиполках Броварського району Київської області.

11 лютого 2015 року у районі міста Дебальцеве Донецької області внаслідок обстрілу бойових позицій артилерією ворога був тяжко поранений.

Від отриманих ран помер по дорозі до лікарні міста Артемівська Донецької області.

Поховали Дмитра Шелупця у смт Ріпки.

Ми схиляємось в жалобі, висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким наших земляків-героїв.

Вічна слава та світла пам’ять героям!

Олексій ОРЄХОВИЧ

Опубліковано у Інше. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.