Чернігівське земляцтво відзначило своє 21-річчя

За доброю давньою традицією Товариство «Чернігівське земляцтво» з нагоди 21-ї річниці cтворення 20 січня зібрало в Міжнародному виставковому центрі на Броварському проспекті столиці вихідців із Придесення та їх чисельних гостей.    

В делегацію від Чернігівщини, яку очолили голова обласної ради Ігор Вдовенко та перший заступник голови облдержадміністрації Леонід Сахневич, увійшли керівники підрозділів обласної державної адміністрації, районних державних адміністрацій, міст обласного підпорядкування, органів місцевого самоврядування районів. У святкуванні також взяли участь святі отці, відомі політичні, культурні та громадські діячі, депутати обласної ради.

До початку урочистої частини земляки та гості мали змогу ознайомитись з міні-виставками провідних музеїв Чернігівщини, творами народних майстрів та аматорів мистецтва області та столиці, а також поспілкуватися.

Свої яскраві музичні виступи гостям дарували: народний аматорський фольклорний колектив «Криниці» Сосницького районного будинку культури, ансамбль української народної пісні «Антонівчанка» села Антонівка Варвинського району, хоровий колектив «Колорит» села Нова Басань Бобровицького району.

Розпочалася урочиста частина зборів під акорди патріотичних пісень у виконанні лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка, народного артиста України Василя Нечепи.

Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували світлу пам’ять тих, хто поклав своє життя на вівтар боротьби за незалежність і територіальну цілісність України.

Потім переглянули відеофільм «Наш час», в якому йдеться про діяльність відділень земляцтва впродовж 2016 року.

Після перегляду відеофільму з вітальним словом до земляків і щирою подякою за любов до рідного краю, небайдужість до проблем Сіверщини та всі добрі справи, спрямовані на процвітання рідної землі, виступив голова Ради Чернігівського земляцтва Віктор Ткаченко.

З вітальними словами до земляків також звернулися перший заступник голови облдержадміністрації Леонід Сахневич і голова обласної ради Ігор Вдовенко. Вони також вручили подарунки Чернігівському земляцтву.

Традиційно очільники облдержадміністрації, обласної ради та Товариства «Чернігівське земляцтво» урочисто підписали Угоду про співпрацю, тим самим засвідчивши своє прагнення і надалі поглиблювати тристоронню співпрацю для розв’язання актуальних питань економічного та соціально-культурного життя області, пропагування духовних надбань Сіверського краю.

Після цього тепле та дружнє спілкування земляків продовжилось у символічних «куренях» відділень земляцтва.

Олексій ОРЄХОВИЧ

Опубліковано у Загальні заходи | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

6 коментарів до Чернігівське земляцтво відзначило своє 21-річчя

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.