Не принижуйте себе діями, за які буде соромно вашим нащадкам

Під таким заголовком на сайті «Укрінформу» в розділі «Блоги» http://blogs.ukrinform.gov.ua/blog/viktor-tkachenko/ne-prynyzhuyte-sebe-diyamy-za-yaki-bude-soromno-vashym-nashchadkam розміщений матеріал голови Ради Чернігівського земляцтва в місті Києві, голови Асоціації земляцьких організацій Віктора Ткаченка зі зверненням до Регіональної громадської організації «Рада земляцтв України в Москві, з приводу якого ми повідомляли на нашому сайті в матеріалі «№3 (159) газети «Отчий поріг» від 03.03.2015 року.

Подаючи звернення, Віктор Вікторович анонсував:

«Першопричиною появи цього звернення стала бурхлива публічна діяльність протягом ось уже року людини, народженої на моїй рідній Чернігівщині.

Звернення у лютому 2014 року до тодішнього глави нашої держави В.Януковича невеликої купки людей, які мають своє коріння в Україні, з вимогою розправи над протестуючими на Майдані, ініційоване і підписане керівником ГО «Рада земляцтв України» у Москві М.Ляхом, отримало  належну нищівну оцінку його односельців з с. Блистова Менського району Чернігівщини, а подальші виступи на тему «Кримнаш» та «Малоросіянаша» – знайшли відгук у відразливому посланні колишньому землякові, за яке одностайно проголосувала Рада Громадського об΄єднання «Чернігівське земляцтво».

Члени Асоціації земляцьких організацій областей та регіонів України, ознайомившись з вищеозначеними документами, прийняли 27 лютого цього року звернення до своїх земляків у Москві, до всіх українців Росії.»

Олексій ОРЄХОВИЧ

Опубліковано у Заходи Ради земляцтва | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

1 коментар до Не принижуйте себе діями, за які буде соромно вашим нащадкам

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.