Земляцька звістка з Москви

Київські земляки-чернігівці вже тиждень обмірковують кожне слово до свого звернення впливовому вихідцю з Блистови Менського району, що перебуває на службі в Москві, згадка про яку з’явилася значно пізніше, ніж про його рідне село.

Тим часом, справжні земляки-чернігівці, що мали нещастя опинитися в столиці сусідньої держави, намагаються хоча би щось зробити там на користь рідної України. Зокрема, здійснюється моральна підтримка, а також робляться спроби щодо надання більш суттєвої допомоги Надії Савченко. Через надійних людей передали для неї все необхідне та лист, у якому просять припинити голодування, бо вона потрібна Україні жива, оскільки, президенту РФ до її життя немає діла.

18 лютого відвідали церкву, до якої привезли з Греції мощі Святого Дмитрія Солунського. Ставили свічки за всю Україну, оскільки, був день, коли треба молитися за всіх убієнних.

74166

Вчора, 20 лютого, ходили до Посольства України в РФ, щоб вшанувати пам’ять Небесної Сотні. Полісмени все заблокували, а тому підходу до Посольства не було. На протилежній стороні теж саме. Стояло кілька автозаків і автобусів з поліцією. Однак, незважаючи на таку загрозу, наважились і підійшли до них ближче та попросили дозволу покласти квіти.

74186

У відповідь почули, що «не положено, начальство не дозволяє». Довелося прикріпити квіти до огорожі з протилежної сторони вулиці, на якій  розташоване Посольство України в РФ. Постояли декілька хвилин, сплакнули та пішли геть з обуренням: «Дикуни! Хіба хоч в одній країні світу таке є, щоб до свого Посольства не можна підійти.»

74173

Дорогою від Посольства наші московські земляки згадували про прочитаний в Інтернеті проект звернення київських земляків до Ляха. Погодились, що воно дуже необхідне та жалкували: «Знали Ляха з хорошої сторони, але те, що він зрадив нас усіх – це велика ганьба! Без сумніву, він знав про все те, що очікує земля, на якій він народився та виріс, однак, нічого не зробив не тільки для її порятунку, а ще й закликав до нищення! Ще сьогодні він міг би одуматись і закликати свого друга – головного кремлівського стратега негайно припинити агресію проти України, яка перетворилася в масштабне кровопролиття XXI століття.»

Олексій ОРЄХОВИЧ

Опубліковано у Інше. Додати до закладок постійне посилання.

4 коментарі до Земляцька звістка з Москви

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.