Агростажування за кордоном

Сільськогосподарські стажування за кордоном – це можливість набуття безцінного досвіду життя в чужій країні, познайомитися з її культурою, звичаями, завести багато нових корисних знайомств удосконалити професійні навички в аграрній сфері і, звичайно ж, вивчити мову.

Програми стажування надають можливість молодим людям з відповідним досвідом і освітою вдосконалити свої професійні навички, вивчити іншу культуру, поліпшити комунікаційні навички, почати будувати свою кар’єру.

Учасникам програм належить провести абсолютно самостійні місяці життя далеко від батьків і звичного оточення. Учасники програм повертаються на батьківщину більш досвідченими фахівцями.

Тривалість стажування – від 6 до 12 місяців.

Підписуючи контракт зі стажистом фермер розраховує, що на цей певний термін він буде мати доброго помічника на своєму господарстві, тому стажисту слід добре та серйозно обдумати свої бажання і можливості.

Після завершенню стажування стажисту видається сертифікат і рекомендаційний лист.

Нашим землякам-чернігівчанам пропонується агростажування в Данії, Канаді, США.

Олексій ОРЄХОВИЧ

Опубліковано у Агростажування та навчання за кордоном | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

1 коментар до Агростажування за кордоном

  1. Петро Савченко коментує:

    Чернігівщина – аграрний край, який має чималі перспективи, що залежать від багатьох чинників. Одним з таких чинників є наявність фахівців з досвідом ведення господарства за новітніми світовими зразками, такими як у Німеччині, Данії, Канаді, США і т. п. Тому безумовно агростажування за кордоном має велику актуальність.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.