На правильному шляху

Для залучення медичних працівників до роботи в Чернігівській області, необхідно надати їм певні соціальні гарантії, а, найкраще – забезпечити житлом.

Саме так поступають у Семенівському районі Чернігівщини, де за ініціативи голови районної державної адміністрації Сергія Деденка була розроблена та діє «Програма забезпечення житлом медичних працівників закладів охорони здоров’я Семенівського району Чернігівської області на 2015-2017 роки», заходи якої спрямовані на розв’язання проблеми забезпечення житлом лікарів.

Семенівці поставили собі за мету, що квартира має здаватися в такому стані, щоб купивши диван, телевізор і холодильник людина могла заселитись та повноцінно там мешкати. Він акцентує увагу на молодих спеціалістах-лікарях, які приїжджають працювати на Семенівщину. Адже вони – це майбутнє медицини і для того, щоб вони залишались працювати треба створити їм належні умови.

11 серпня голова районної державної адміністрації Сергій Деденко вручив ключі та ордер на право проживання у службовій квартирі молодому спеціалісту – лікарю-педіатру Аллі Романовській, яка приїхала працювати до Семенівського району цього літа. Це вже друга квартира передана лікарям за 2017 рік.

 

Службовове житло для медичних працівників було відремонтовано також за фінансової підтримки депутата Чернігівської обласної ради Володимира Лобосока, директора ПП «Семенівська мануфактура» Наталії Афанасенко, директора ДП «Семенівкарайагролісгосп» Миколи Кулака, директора ТОВ ВКП «Десна» Станіслава Романчука.

За допомогою програм, які діють в районі протягом останніх 3-х років, кожному лікарю виплачуються підйомні кошти (в поточному році ця сума становить 20 тисяч гривень) та надається їм гарне житло. Результатами дії програм є те, що цього року працювати на Семенівщину приїхало вже чотири лікарі.

За матеріалами сектору інформаційної діяльності, комунікацій з громадськістю та з питань надзвичайних ситуацій Семенівської райдержадміністрації

Опубліковано у На Чернігівщині | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.