«Земля і воля» відкриває нову дорогу

Піснями, поетичними рядками, словами подяки відкривали дорогу Стара Басань-Піски 9 серпня після нового будівництва, зробленого за кошти ТОВ «Земля і воля». Понад п’ять кілометрів асфальтного полотна профінансувало господарство, яке постійно показує приклад всій області, як можна вдало господарювати та дбати про соціальну сферу населених пунктів.

На урочисте відкриття автошляху завітали і високопосадовці з області: губернатор Валерій Куліч та заступник голови Чернігівської обласної ради Арсен Дідур, начальник Служби автомобільних доріг в Чернігівській області Володимир Гузема. Генерального директора ТОВ «Земля і воля» Леоніда Яковишина радо зустрічали мешканці двох сіл: Старої Басані та Пісок. Маленькі сільчани у вишиванках дарували вірші написані для господарника, який вміє не лише вдало керувати, а й дбати про добробут сіл.

«З радянських часів автошлях нормально не ремонтувався, – розповідає голова Старобасанської сільської ради Лідія Єреп. – Від виборів до виборів ми жили обіцянками кандидатів у депутати, які запевняли, що дорогу зроблять тільки-но приступлять до своїх обов’язків. Приступали і забували. Під час сходки села місцеві мешканці звернулися до Леоніда Яковишина з проханням асфальтувати побите роками і життям покриття. Це була наша остання надія… І ось вам приклад, коли слова втілюються в життя. Раніше цю відстань маршрутні автобуси, повільно колихаючись ямами, долали ледь не за годину. Тепер – за кілька хвилин».

Реконструкція вартістю не в один мільйон гривень була виконана за кошти аграрія, яке й без того платить найбільше відрахувань до бюджету. На об’єкті працювали з десяток шляховиків, які задіяли цілий арсенал техніки: асфальтоукладник, каток, щітки.

«Ця дорога веде до мого рідного дому, коли я їду зі столиці. Тому вона для мене особливо важлива – рідна! Тому я не могла лишитися остронь і приїхала сьогодні аби особисто подякувати Леоніду Григоровичу. Таких людей дуже мало, які передусім дбають про людей», – наголосила поетеса Тетяна Череп-Пероганич.

Леонід Яковишин в присутності всього зібрання пообіцяв, що скільки він житиме – стільки й вкладатиме в інфраструктуру Бобровицького району. До речі, планів у господарника ще багато.

Більше фото: https://www.facebook.com/

Опубліковано у На Чернігівщині. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.