Прилучани пораненому в АТО

Прилуцьке відділення земляцтва подовжує  роботу, спрямовану на підтримку поранених в зоні проведення АТО та надає їм благодійну допомогу.

При черговому відвідуванні поранених, що знаходяться на лікуванні у Головному військовому клінічному госпіталі Міністерства оборони України, дізналися про тяжкопораненого 31-річного офіцера Романа Івановича Гаврильчака, що в лежачому стані знаходився на лікуванні в Інституті нейрохірургії імені Андрія Ромоданова Академії медичних наук України.

У Романа пошкоджений хребет у трьох місцях.  Тіла, нижче грудей, він не відчуває. Попереду тривале лікування.

Щоб підтримати його моральний стан, члени відділення долучилися до збору коштів на придбання для нього ноутбука.

Велику волонтерську роботу щодо збирання добровільних внесків зробили члени відділення. Наприклад, Ганна Метельська серед співробітників фірми «LUXOFT», де вона працює, зібрала 2815 гривень, а Валентина Гордієнко активно попрацювала серед мешканців села Новосілки Вишгородського району та передала для важливої справи 2000 гривень. Чималий благодійний внесок зробили співробітники Генеральної дирекції по обслуговуванню іноземних представництв Київської міської державної адміністрації.

На зібрані кошти був придбаний ноутбук С55-А-19К і вручений Роману Гаврильчаку.

PV24062015

У день вручення ноутбука Романа було переведено для подальшого лікування та проходження реабілітації до Львівського шпиталю, де мешкає родина.

Ми впевненні, що наша благодійність обов’язково буде сприяти одужанню Романа.

Людмила ТИМОФІЄВА

Опубліковано у Інше. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.