Свято в Семенівці

З нагоди 73-ї річниці визволення району від нацистів, Дня міста – 336 річниці його заснування та Дня партизанської слави в Семенівці 24 вересня відбулися заходи, в яких брали активну участь члени Чернігівського земляцтва.

В центрі міста, де проходили урочистості, з’їхалися мешканці з багатьох сіл району, була по-справжньому святкова атмосфера. Відбувалися різні виставки, з імпровізованої сцени лунали привітання, звучали пісні у виконанні місцевої самодіяльності.

Привітав земляків і голова Семенівського відділення земляцтва Дмитро Чирва.

 dsc00959_660x488

Він передав у дарунок місцевому музею Кобзаря альбом і роботу народного художника України, професора, лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка Петра Печорного, а також книги з дарчими надписами Бориса Кириченка. Адже твори Петра Петровича вже давно прикрашають експозицію музею, яку відомий скульптор час від часу поповнює. Приємно було дізнатися, що музей Тараса Шевченка активно відвідують не тільки мешканці району, а й гості Семенівщини, про що свідчать щирі та теплі записи в книзі відгуків. Наше земляцьке відділення охоче поповнює його експозицію. Крім того, місцевому краєзнавчому музею Дмитро Чирва передав 1-й том часопису «Наша історія», в якому розповідається про знакові події та діяльність Семенівського відділення Чернігівського земляцтва, а також відомих людей – вихідців району.

Вже втретє в рідному прикордонні, в день міста Семенівки, відбувся турнір на кубок земляків з настільного тенісу. І знову приємно відзначити, що з кожним роком зацікавленість мешканців району до нього помітно зростає. З великим задоволенням назву переможців теперішнього турніру. Серед жінок: І місце – Марія Нагорна (Семенівка), ІІ місце – Дарина Воєдило (Семенівка), ІІІ місце – Анастасія Стародубець (Жадове). Серед чоловіків: І місце – Валерій Лазеба (Семенівка), ІІ місце – Микола Салімон (Семенівка), ІІІ місце– Михайло Черниш (Жадове).

dsc00945_660x506

dsc00979_660x395

Заступник голови відділення Євген Клименко поздоровив переможців і вручив їм кубки, дипломи, пам’ятні медалі, а також ювілейні значки Чернігівського земляцтва. Пам’ятні медалі отримали також Світлана Лаковська та Віктор Петраченко, які доклали чимало зусиль в організації тенісного турніру.

Радісно усвідомлювати, що спортивні змагання, засновані нашим відділенням, не пройшли даремно для Семенівщини. В результаті Олег Вавричен став чемпіоном області з настільного тенісу серед паролімпійців. При підтримці земляцтва його ще й затвердили керівником спортивної секції з настільного тенісу, яка почала існувати в минулому році. Тоді вона налічувала 18 учнів, зараз бажаючих стало чи не вдвічі більше, тому організовано ще одну спортивну групу. На сьогоднішній день вже четверо учнів стали учасниками обласних змагань. Вони вперше за останні двадцять років достойно представляли район.

«Це приємно, що наша робота не пройшла марно, і настільним тенісом захоплюється все більше і більше дітей, – відзначив Євген Миколайович. – Ми будемо намагатися робити все від нас залежне, аби тенісні турніри продовжувалися і в подальшому. Щоб вихідці Семенівщини показували свої достойні результати не тільки в обласних, а і у всеукраїнських змаганнях».

Вже по закінченню спортивного свята, як його учасники, так і бажаючі брати участь в майбутніх змаганнях, не поспішали залишати спортивну залу, продовжуючи вдосконалювати спортивні досягнення, і вже готуватися до наступного, четвертого турніру.

Сергій ПАНКРАТЬЄВ

Опубліковано у Дні поселень, На Чернігівщині | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.