Тарасу Дудку – 80!

Здається зовсім недавно ми вітали  з 75-річним ювілеєм нашого відомого земляка Тараса Миколайовича Дудка. Про це йшлося у публікації  «Наш дорогий ювіляр – справжній патріот України».

Лікар-психіатр, нарколог, громадський діяч, доктор медичних наук, професор, академік Російської академії природничих наук Тарас Дудко – громадянин Росії, українець, людина котра любить Україну, мешкає у Москві, працює в галузі психіатрії та наркології, займається реабілітацією. Ця робота вимагає від нього багато часу і зусиль, бо кожна людина потребує емпатії до себе, глибокого входу в її справу. Однак, незважаючи на все це, Тарас Миколайович знаходить час для великої громадської діяльності – він голова регіональної громадської організації «Об’єднання українців «Провісник»,  голова Ради українських громадських організацій Москви.

П’ять років пролетіло швидко. Але  племінник Олександра Петровича Довженка всі ці роки продовжував відстоювати Україну, українців та українське, брав участь у багатьох проукраїнських заходах і акціях, за що сосничани – довженківці щиро йому вдячні.

Ми щиросердно вітаємо Тараса Миколайовича з ювілеєм!

Бажаємо найшвидшого одужання, а всій родині міцного здоров’я, благополуччя та мирного неба!

Слава Україні!

Олексій ОРЄХОВИЧ

Також читайте, слухайте, дівіться:

Варіації на теми дружби від російського Мін’юсту

Лідер української організації у РФ: Єдина держава у світі, яка тисне на українців, це Росія

Євровітання з Москви

Все українське у Росії знищується, Тарас Дудко

​Все українське у Росії знищується, жодної української школи – Тарас Дудко

Інтерв’ю Тараса Дудка щодо проблем Національного культурного центру України в Москві у ФБ за посиланням: https://www.facebook.com/evridici/videos/1739530382775645/UzpfSTEwMDAwNDQ1ODc5ODgwOTozMDYwNjExMjk0OTk0MTQ6MTA6MDoxNTg4MzE2Mzk5OjkxNzEwNzU3MDEwNDU4NDc4Njg/?id=100004458798809&fref=profile_friend_list&hc_location=friends_tab

Соборність України – соборність наших душ

Міжнародний святковий флешмоб «Читаємо класиків української літератури»

Стартувала акція «Довженківська осінь»

Опубліковано у Видатні земляки, Новини земляцьких об'єднань за кордоном, Ювілеї. Додати до закладок постійне посилання.

1 коментар до Тарасу Дудку – 80!

  1. Сергій Ковтун коментує:

    Не багато українців, доля яких занесла в РФ, залишилися українцями і постійно борються за Україну. Борються не зважаючи на всі утиски з боку влади Рф. Борються сміливо, мужньо,послідовно. Мені довелося декілька разів з ним спілкуватись, це непересічна особистіть, гідний син України. Незважаючи на свій поважний юбілей, він активно працює, і дай Боже йому здоров’я, успіхів та радості.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.