Відбулись збори Коропського відділення

Минулої п’ятниці, 1 листопада, у Міжнародному виставковому центрі відбулися збори Коропського відділення Чернігівського земляцтва.

На зборах були розглянуті наступні питання порядку денного:

 1. Про роботу Коропського відділення Товариства в 2019 році.
 2. Про підготовку до загальних зборів земляцтва.
 3. Про організацію роботи Коропського відділення у 2020 році.
 4. Про оновлення складу відділення та залучення до роботи нових членів.
 5. Про сворення сторінки Коропського відділення у мережі Facebook та передплату часопису «Отчий поріг».

Голова відділення Віктор Кузуб повідомив, що в 2019 році столичні коропчани брали активну участь у різних заходах у Коропському районі: неодноразово відвідували рідну землю; Тетяна Синякова надавала благодійну допомогу КЗ «Черешенська спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів» Чернігівської обласної ради; відділенням стаціонарного догляду в селах Нехаївка та Шабалинів, Антоніна Гавриленко подарувала музичний центр Оболонській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів, також виділялися пожертвування на будівництво каплички в селі Рихли.

11 січня 2020 року відбудуться загальні збори земляцтва, а тому члени відділення мають гідно підготуватися до зустрічі земляків з рідної Коропщини.

В 2020 році запланували взяти участь у Миколаївському ярмарку, Міжнародному фестивалі «Mamont fest» та інших заходах у районі. Також у планах оновити склад відділення та залучити до роботи молодих вихідців з Коропщини.

Було вирішено висвітлювати діяльність відділення в мережі Facebook, що сприятиме ознайомленню ширшої аудиторії про діяльність Коропського відділення та популяризуватиме діяльність всього Чернігівського земляцтва.

На сьогодні, молоді члени земляцтва зібралися активно допомагати рідному краю, бо відчувають, що майбутнє залежить лише від них і закликають молодих вихідців з Чернігівщини, які мешкають у Києві,  долучатися до роботи у складі Чернігівського земляцтва заради кращого спільного майбутнього рідної землі!

Віктор КУЗУБ

Опубліковано у Збори відділень | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

4 коментарі до Відбулись збори Коропського відділення

 1. Анатолій Пінчук коментує:

  Прочитав повідомлення про збори у Коропському відділенні, і зразу наринули спогади…
  Ще минулого року в публікації від 03.10.2018 «Про насущне та духовне», що повідомляє про засідання Ради 2 жовтня http://chz.org.ua/pro-nasuschne-ta-duhovne/ я прочитав: «…Віктор Кузуб запевнив, що за два місяці має намір перейти на роботу в Київ і тоді очолить Коропське відділення».
  Через місяць, в газеті «Отчий поріг», число 11(203), сторінка 1, теж згадали про цю подію.
  Нарешті в публікації від 16.11.2018 «У Коропському відділенні зміни» http://chz.org.ua/u-koropskomu-viddilenni-zminy/ я прочитав: «….головою Коропського відділення вирішили обрати Віктора Миколайовича Кузуба».
  А сьогодні на сайті Коропської РДА http://kpadm.cg.gov.ua/index.php?id=364551&tp=page читаю:
  05 листопада 2019
  «Як забезпечити районний бюджет на 2020 рік сьогодні вирішували на нараді у виконуючого обов’язки голови райдержадміністрації Віктора Кузуба.
  …За результатами наради в.о. голови РДА Віктор Кузуб дав доручення керівникам бюджетної сфери продовжити роботу в частині оптимізації мереж та приведення у відповідність штатної чисельності працівників до очікуваного розміру субвенцій».
  І як тут не згадати «вєлікого пролєтарского поета» Владіміра Маяковского:
  «…Взъяренный,
  на заседание
  врываюсь лавиной,
  дикие проклятья дорогой изрыгая.
  И вижу:
  сидят людей половины.
  О, дьявольщина!
  Где же половина другая?
  “Зарезали!
  Убили!”
  Мечусь, оря,
  От страшной картины свихнулся разум.
  И слышу
  спокойнейший голосок секретаря:
  “Они на двух заседаниях сразу.»
  https://ru.wikisource.org/wiki/Прозаседавшиеся_(Маяковский)

 2. Сергій Ковтун коментує:

  Стисла, але зрозуміла інформація про стан справ у відділенні громадської організації з висновком, що напрошується після ознайомлення з роботою в попередні роки: тих справ і результатів, які мало відділення до 2014 року стало значно менше.
  І головне, мабуть, не в «оновленні» та декларуванні «допомоги рідному краю».
  Перш ніж новому очільнику відділення братися за організацію роботи треба уважно ознайомитися з основним нормативним документом громадської організації “Товариство “Чернігівське земляцтво” – Статутом (http://chz.org.ua/wp-content/uploads/2017/01/%D0%A1%D1%82%D0%B0%D1%82%D1%83%D1%82-%D0%A2%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D1%80%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%B0-%D1%80%D0%B5%D0%B4%D0%B0%D0%BA%D1%86%D1%96%D1%8F-2016-%D1%80%D0%BE%D0%BA%D1%83.pdf).

 3. Микола Коваленко коментує:

  Цікаво коментують земляки. А про ще цікавіше мені вдалося дізнатися з всезнаючого Інтернету – на розгляді у Сосницькому районному суді Чернігівщини знаходиться кримінальна справа №735/849/18, в якій обвинуваченим є Віктор Миколайович Кузуб. До речі, на 04.11.2019 року призначався судовий рогляд (суддя А.П. Стельмах). І, мабуть, завдячуючи впливовим членам земляцтва ця справа буде передаватися з одного райсуду до іншого. Аж доки не спливе термін давності … Навіщо псувати майбутнє молодого очільника району.

 4. Андрій Ігнатов коментує:

  Користуючись нагодою хочу привітати із вступом до Коропського відділення нових участників, земляків-коропчан, переважна більшість яких пройшла найгарячішу фазу війни на Донбасі, а дехто і досі перебуває в лавах Збройних Сил України і щодня боронить наше мирне життя. Впевнений, що на такій потужній об’єднуючій платформі, як Чернігівське зкмляцтво, наші молоді ветерани зможуть себе всебічно реалізувати, а також одержати максимальну підтримку щодо вирішення питань, притаманних тим, хто повернувся з війни. З поповненням вас, сержант Кузуб !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.