Збори Змітнівської територіальної громади

20 лютого відбулися збори громадян сіл Прогони, Купчичі та Змітнів Сосницького району, жителі яких проявили неабияку активність за останні роки.

У зборах взяли участь голова районної ради Володимир Григорович Жуковецький, депутат обласної ради Дмитро Ярославович Блауш, помічник-консультант народного депутата України Олега Ляшка, депутат районної ради Василь Євгенович Волошко, помічник-консультант народного депутата України Анатолія Євлахова Іван Дмитрович Портний, начальник відділу освіти райдержадміністрації Михайло Корнійович Дусь, директор філії ТОВ «Біотех ЛТД» Микола Андрійович Карпенко, а також меценат, адвокат, юрист-правозахисник, доцент кафедри кримінального процесу Національного університету «Юридична академія імені Ярослава Мудрого», заслужений юрист України Володимир Михайлович Трохименко, завдячуючи якому в 2014 році в Змітневі збудовано нову церкву.

200220166Z

200220161Z

200220164Z

200220167Z

Збори вів сільський голова Дмитро Степанович Іващик, який охарактеризував соціально-економічні показники розвитку громади та її демографічну ситуацію.

На зборах були розглянуті гострі питання щодо забезпечення населення сіл питною водою, збільшення орендної плати за користування земельними паями і укладення соціальної угоди з головним орендарем земельних паїв ТОВ «Біотех ЛТД», загальне керівництво яким здійснює відомий київський земляк – член-кореспондент НААН України, доктор сільськогосподарських наук, професор Анатолій Вікторович Бикін.

Приємно було відзначити те, що Дмитро Блауш нещодавно виділив для громади 4500 гривень на дозвіл спеціального водокористування, а також 30000 гривень депутатських коштів на виготовлення проектної документації на капітальний ремонт водозабірних свердловин, для забезпечення питною водою сіл Змітнів і Купчичі. Крім того, на зборах у Змітневі Дмитро Ярославович, на додачу до раніше подарованого ноутбука, вручив персональний комп’ютер директору Змітнівської ЗОШ І-ІІ ступенів Валентині Петрівні Сичевській.

200220162Z

200220165Z

Завдячуючи цим подарункам, школярі мають можливість вивчати інформатику.

Присутніх на зборах сельчан трішки засмутили небажання Миколи Карпенка переглянути розмір орендної плати за користування земельними паями (з 3-х до 5-ти відсотків), а також відмова укладати соціальну угоду. Однак, надія на те, що на збори власників земельних паїв прибуде сам Анатолій Бикін та прийме розумне рішення, трішки заспокоїла присутніх.

Дмитро ІВАЩИК

Опубліковано у На Чернігівщині | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.