Земляцький рух діє

16 січня в місті Києві відбулася урочиста церемонія передачі повноважень координаторства у громадській спілці «Асоціація земляцьких організацій «Рада земляцтв областей та регіонів України» від громадської організації «Земляцтво «Хмельниччина» до Міжнародної громадської організації «Земляцтво житомирян».

Оскільки наступні півроку цей почесний обов’язок буде виконувати МГО «Земляцтво житомирян», тому саме житомиряни і приймали поважних гостей – керівників земляцьких організацій на чолі з президентом громадської спілки, головою Ради ГО «Товариство «Чернігівське земляцтво» Віктором Ткаченком.

Президент МГО «Земляцтво житомирян» Сергій Войтенко прийняв символічну «координаційну» булаву та висловив слова вдячності за виявлену честь, а також інформував спільноту про конкретну програму дій на період головування земляцтва та запевнив, що Земляцтво житомирян буде гідно працювати на зміцнення земляцького руху і єднання України.

На церемонії передачі булави були представники всіх зареєстрованих членів Асоціації. Крім того, також відновили роботу земляцького руху представники Донецької та Луганської областей.

Земляцький рух діє!

Олександр ШАПКА

Опубліковано у В громадських організаціях. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.