Добрий приклад для інших сільських громад

Авдіївські депутати сьогодні, 13 лютого, прийняли радикальне рішення – картопляний край приєднується до Сосницької ОТГ. З врахуванням побажань виборців своїх виборчих округів, одинадцять депутатів сільської ради з чотирнадцяти проголосували за своє сучасне та майбутнє з Сосниччиною.

І це доленосне рішення є справедливим. Адже Сосниця без Авдіївки та Шаболтасівки, як батько й мати без своїх дітей.

Слава та звитяга не одного покоління трударів цих сіл формувалася саме на теренах Сосниччини. Згадаємо деяких з них: Григорій Єрмолайович Адамчик – учасник Другої світової війни, володар бойових і трудових орденів, голова Понорницького райвиконкому у 50-ті роки минулого століття, керівник колгоспу «Прогрес» впродовж майже трьох десятиліть; Семен Юхимович Куліш – заступник і голова авдіївського колгоспу впродовж багатьох років; Микола Іванович Волошко – передовий механізатор району та області  і великий працелюб; почесні громадяни Сосниччини Григорій Іванович Лазаренко і Олексій Федорович Орєхович.

Цей перелік можна продовжувати. Ми знаємо всіх, хто робив добрі справи на цій землі, в соціальній сфері: освіті, культурі, медицині. Всі ми прагнемо бути в єдиній сім’ї, як адміністративно-теріторальної одиниці так і України в цілому.

Слава Україні!

Василь ВОЛОШКО, депутат Сосницької районної ради

Опубліковано у На Чернігівщині | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

1 коментар до Добрий приклад для інших сільських громад

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.