Фантазія чи реальність

З давніх часів людина спрямовує свій погляд до неба, тобто до Всесвіту, з вірою і надією знайти там вирішення своїх проблем, одержати підтримку чи допомогу в біді. 

Уфологи та фантасти пишуть про дивовижні світи і цивілізації Всесвіту. Релігії описують наявність світів раю і пекла, у яких є господарі боги чи антихристи. В останні роки все части лунають думки, що ми – люди, далеко не єдині у Всесвіті, і, тим більше далеко не найрозумніші, не найдосконаліші. Іноді з’являються слухи, що траплялися випадки зустрічі космонавтів із інопланетянами, що були випадки та факти контактів людини з інопланетянами, але завжди і різних країнах це засекречується. Якщо це так, то чому?

То може Боги теж були і є інопланетянами, які, наприклад, у вісні з Адама дістали ребро і створювали Єву. Може у вісні Йосиф – чоловік Божої Матері, спілкується не з ангелом, а інопланетянином і одержує від нього інформацію про те, що Марія вагітна від Духу Святого, і надає вказівки, про те, коли народиться син, то його слід назвати Емануїлом, що в перекладі означає «Бог». У вісні вони наказують Йосифу втікати до Єгипту, щоб зберегти Ісуса і Марію від царя Ірода – злої людини. Може у вісні волфи одержують пораду не від ангела, а від інопланетянина, не повертатися до Ірода. Може інопланетяни у вісні Йосифу повідомляють, що Ірод помер і можна повертатись в Ізраїль. Отже, проблема інопланетян має дуже тривалу історію.

Деякі вчені розглядають якраз стан сну як найпростішу форму спілкування людини з паралельними світами, з минулим і майбутнім. Тому може не випадково вказані біблейські події відбувалися у вісні. У вісні біблійський пророк Данііл передбачив історичні події, пов’язані з завоюваннями Мідо-Персії, з долею Вавилону та інші.

А в останні роки з’являються думки, що у вісні людина спілкується з інопланетянами, які поділяються на добрих і злих, тому можуть підказувати людині добрі або злі думки і відкриття. Наприклад, добрі інопланетяни допомагали єгиптянам будувати піраміди, підказували добрі й корисні для людства відкриття. Вважають, що підказками інопланетян користувався, наприклад, Леонардо да Вінчі, Дмитро Менделєєв, Альберт Ейнштейн, Микола Тесла та інші люди, які побачили схеми своїх відкриттів і винаходів у вісні, і, яких відносять до геніїв. Так, може глухому Шопену інопланетяни награвали класичну музику, сонати, а сліпого Вересая водили по землі та наспівували мудрі пісні.

Говорять, що добрі інопланетяни частіше спілкуються з винахідниками, архітекторами, розробниками комп’ютерних технологій.

А злі інопланетяни надихали, наприклад, Альфреда Нобеля оволодівати технологіями виробництва динаміту, Андрія Сахарова та інших творців атомної, водневої, лазерної та іншої зброї масового знищення людей.

Виходить, що ініціаторами спілкування інопланетян і людини в усіх випадках є інопланетяни. Що вони набагато досконаліші людини, що вони більшою мірою оволоділи Всесвіт тощо. Але, цікаво, за яким принципом і за якими ознаками вони обирають об’єкти для спілкування.

Вважають, що інопланетяни для спілкування часто обирають дітей. Такі діти вже в 5-6 років за рівнем знань значно переважають дітей, які за віком у два рази і більше старші за них. Такі вундеркінди, якби не від світу цього, у них своєрідне відношення до цінностей і життя, у багатьох випадках вони не цікавляться шкільною програмою. Наприклад, Байрон, Дарвін, Скотт вважалися в дитинстві малоздібними, бо були поганими школярами. Але у них є свої захоплення, на яких вони зосереджують свою увагу та часто досягають значних успіхів. Так, Моцарт у 7 років вже мав чотири написані сонати. Шопен і Ліст в 11 років вже виступали в публічних концертах. Засновник сучасної математики Гаусс майже всі свої фундаментальні відкриття започаткував у віці від 14 до 17 років. Тобто, ці діти ще не мали можливості ознайомитись з досягненнями науки. Так Паскаль сформулював і довів понад 30 теорем Евклідової геометрії раніше, ніж познайомився з підручниками геометрії. До 15 років Паскаль довів понад 100 нових теорем. Засновник кібернетики Норберт Вінер в 9 років навчався у класі з 18-тирічними, у 12 років поступив у коледж, а у 14 років йому була присуджена вчена ступінь. І таких прикладів, коли, чи сама природа, чи геній інопланетян творять геніїв, в суспільній історії багато.

То як же звичайній людині розібратися, де тут фантазії, де реальність, де шкода, а де користь від проблеми інопланетян. А якщо це чисті фантазії, то яка від них користь людині думаючій.

Володимир ДАВИДЕНКО

Опубліковано у Інше | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.