Молодь підвела перші підсумки

20 листопада у приміщенні Міжнародного виставкового центру відбулися збори молодіжного відділення земляцтва, у ході яких заслухали звіт про роботу за 2015 рік, ухвалили план роботи на 2016 рік, обрали делегатів на конференцію і обговорили нагальні питання щодо підготовки до загальних зборів Товариства.

На зборах відзначили те, що в рамках зовнішнього співробітництва молодь нашого земляцтва розпочала активну співпрацю з молоддю Черкаського земляцтва «Шевченків край» та студентським профкомом Чернігівського національного педагогічного університету імені Тараса Шевченка.

03655DF0

Одностайно вирішили посилити співпрацю молодіжного відділення з ветеранським відділенням земляцтва та визначили відповідальних осіб.

Враховуючи швидкі темпи розвитку інформаційних технологій та їх використання у житті людини і суспільства, молодь прийняла рішення розширити використання сучасних технологій у вирішенні організаційних питань, а також у висвітленні діяльності молодіжного відділення з використанням всесвітньої мережі Інтернет, в т. ч. й шляхом створення особистих сторінок у Facebook і приєднанням до групи «Чернігівське земляцтво».

Валерій ДЕМЧЕНКО, голова молодіжного відділення

Опубліковано у Збори відділень | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

3 коментарі до Молодь підвела перші підсумки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.