На Чернігівщині почали шукати шляхи збереження лісів

23 березня заступник голови обласної ради Арсен Дідур провів нараду з напрацювання конкретних механізмів упередження порушень чинного законодавства у сфері лісових відносин.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Розгляд цього питання ініціював голова Громадської ради при Державній екологічній інспекції у області Костянтин Шихальов. Своє бачення врегулювання цієї проблеми висловили депутати обласної ради Дмитро Блауш та Ольга Чередник. В нараді взяли участь і виступили начальник управління представництва, захисту інтересів громадян та держави в суді прокуратури області Лілія Федорченко, директор Департаменту захисту економіки Національної поліції Валерій Духно, начальник Державної екологічної інспекції у області Леонід Бурковський, директор КП «Чернігівоблагроліс» Іван Донець, представники правоохоронних, дозвільних, екологічних органів і громадськості.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Крім обговорення вищезазначеного питання, присутні ознайомилися з рішенням Закарпатської обласної ради «Про введення мораторію на вирубку лісів у межах природно-заповідного фонду місцевого значення Закарпатської області». Учасники наради вирішили детально проаналізувати документ закарпатських колег і внести свої пропозиції стосовно доцільності розробки аналогічного проекту рішення його та внесення на розгляд сесії Чернігівської обласної ради.

Прийнятий 17 березня поточного року Закарпатською обласною радою мораторій на рубку заповідних лісів лісівники Закарпаття назвали історичним.

Публікація підготовлена за матеріалами відділів інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю виконавчих апаратів Чернігівської та Закарпатської обласних рад

Олексій ОРЄХОВИЧ

Опубліковано у На Чернігівщині, Навколишнє середовище | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

1 коментар до На Чернігівщині почали шукати шляхи збереження лісів

  1. Микола Швед коментує:

    Ліс – легені планети Земля, а тому й підходи до його збереження мають бути найкординальнішими.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.