Відбулись збори Коропського відділення

Минулої п’ятниці, 1 листопада, у Міжнародному виставковому центрі відбулися збори Коропського відділення Чернігівського земляцтва.

На зборах були розглянуті наступні питання порядку денного:

  1. Про роботу Коропського відділення Товариства в 2019 році.
  2. Про підготовку до загальних зборів земляцтва.
  3. Про організацію роботи Коропського відділення у 2020 році.
  4. Про оновлення складу відділення та залучення до роботи нових членів.
  5. Про сворення сторінки Коропського відділення у мережі Facebook та передплату часопису «Отчий поріг».

Голова відділення Віктор Кузуб повідомив, що в 2019 році столичні коропчани брали активну участь у різних заходах у Коропському районі: неодноразово відвідували рідну землю; Тетяна Синякова надавала благодійну допомогу КЗ «Черешенська спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів» Чернігівської обласної ради; відділенням стаціонарного догляду в селах Нехаївка та Шабалинів, Антоніна Гавриленко подарувала музичний центр Оболонській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів, також виділялися пожертвування на будівництво каплички в селі Рихли.

11 січня 2020 року відбудуться загальні збори земляцтва, а тому члени відділення мають гідно підготуватися до зустрічі земляків з рідної Коропщини.

В 2020 році запланували взяти участь у Миколаївському ярмарку, Міжнародному фестивалі «Mamont fest» та інших заходах у районі. Також у планах оновити склад відділення та залучити до роботи молодих вихідців з Коропщини.

Було вирішено висвітлювати діяльність відділення в мережі Facebook, що сприятиме ознайомленню ширшої аудиторії про діяльність Коропського відділення та популяризуватиме діяльність всього Чернігівського земляцтва.

На сьогодні, молоді члени земляцтва зібралися активно допомагати рідному краю, бо відчувають, що майбутнє залежить лише від них і закликають молодих вихідців з Чернігівщини, які мешкають у Києві,  долучатися до роботи у складі Чернігівського земляцтва заради кращого спільного майбутнього рідної землі!

Віктор КУЗУБ

Опубліковано у Збори відділень | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

4 коментарі до Відбулись збори Коропського відділення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.